Capitol isyanından sonra otel Hawley bağış toplama etkinliğini iptal etti

0
61

Loews Otelleri Cumartesi günü Sen için planlanan bir bağış toplama etkinliğini iptal ettiğini söyledi. Josh HawleyJoshua (Josh) David Hawley Onyedinci Değişiklik ve Donald Trump Biden’ın gelecek hafta göçmen aile birleşimi görev gücünü duyurmak için yaptığı kınama GOP grubu, Cruz, Hawley’i istifa etmeye çağıran ilan tahtası kampanyası başlattı. (R-Mo.) Seçici Kurul sonuçlarına itirazları üzerine önümüzdeki ay mülklerinden birinde.

Konukseverlik şirketi yaptığı açıklamada, Hawley’in Kongre’deki seçim sonuçlarına itirazlarının, yaygın seçmen dolandırıcılığı iddialarına dayanan, geçen haftaki Kongre Binası’ndaki şiddetli ayaklanmalara katkıda bulunduğuna inandığını öne sürdü.

“Kongre Binası’ndaki olaylara ve eylemleri destekleyen ve kışkırtan herkesten korkuyor ve karşıyız. Bu olayların ışığında ve konuklarımızın ve ekip üyelerimizin güvenliği için Şubat ayı bağış toplama etkinliğinin ev sahibine artık Loews Otellerinde yapılmayacağını bildirdik ”diye tweet attı.

Loews Hotels, yaptığı açıklamada özellikle Hawley adını vermedi, ancak Hawley’in yeniden seçilmesiyle bağlantılı bir grup olan Fighting for Missouri PAC, 12 Şubat – 15 Şubat tarihleri ​​arasında Orlando’daki Loews Portofino Bay Hotel’de milletvekili için bir bağış toplama etkinliğine ev sahipliği yapacaktı. .

“Eğlence Dolu Aile Dostu Orlando Hafta Sonu Etkinliği için lütfen Senatör Josh Hawley’e (R-Mo.) Katılın,” olay için el ilanı.

Hawley, itirazını isyanlarla karşılaştıran otelin açıklamasını reddetti.

“Bu şirketler muhafazakarların konuşmasını istemiyorlarsa, bu konuda dürüst olmaları gerekir. Ancak Senato zemininde bir tartışmayı yönetmeyi şiddeti kışkırtmakla eşitlemek bir yalan ve tehlikeli. The Hill’e yaptığı açıklamada, seçmenlerimi temsil etmekten caydırılmayacağım ve sol kanattaki kurumsal baskılara boyun eğmeyeceğim ”dedi.

Hurdaya çıkarılan bağış toplama etkinliği, Hawley’nin Senato’nun Arizona ve Pennsylvania’daki Electoral College sonuçlarına itiraz etme çabalarına öncülük ettiğinden beri karşılaştığı en son suçlama. Bu itirazlarla ilgili tartışma, geçen hafta yaşanan isyan nedeniyle geçici olarak kesintiye uğradı. Başkan TrumpDonald TrumpPalm Beach, Trump’ın Mar-a-Lago Göçmenlik reformundaki ikametgahını gözden geçiriyor Para Üzerine: GameStop tartışması hakkında beş soru | Biden, Yellen yeni yardım için hızlı hareket çağrısında bulundu DEVAMICapitol Polisi dahil beş kişiyi öldüren taraftarları.

Simon & Schuster geçen hafta Hawley’in yaklaşan kitabının yayınlanmasını iptal edeceğini duyurdu.

Pek çok kişi tarafından muhtemelen 2024 başkanlık adaylarından biri olarak görülen Missouri senatörü, Hawley’i Seçici Kurul sonuçlarına olan itirazları nedeniyle eleştiren dış grupların ve iki partili milletvekillerinin geniş tepkisiyle karşılaştı.

Hawley, seçmenlerinin cumhurbaşkanlığı seçimlerinin hileli olduğu konusundaki endişeleri nedeniyle itiraz ettiğini söyledi. Bununla birlikte, eyalet ve federal seçim yetkilileri, Kasım seçimlerinden bu yana çeşitli zamanlarda yaygın seçmen sahtekarlığına dair hiçbir kanıt bulunmadığını açıkladılar.

Hem Trump hem de senatörün eleştirmenleri, yaygın seçmen sahtekarlığı iddialarının Kongre Binası’na saldıran isyancılar için itici güç olduğunu belirtti.

Bazı Demokratlar Hawley ve Sen’i çağırdı. Ted CruzRafael (Ted) Edward Cruz Onyedinci Değişiklik ve Donald Trump’ın Eski Meclis GOP liderinin kınanması: Seçmenlere ‘doğruyu’ söyleme korkusu Capitol isyanına yol açtı The Hill’s 12:30 Raporu – Facebook tarafından sunuldu – Uzmanlar J&J aşı verilerine tepki gösterdi DEVAMI (R-Texas), başka bir önde gelen itirazcı, istifa etmek veya ihraç edilmek. Bazı Cumhuriyetçiler de çabalarını tavladı.

Previous articleSenato Demokratları nixing haydutlarına karşı temkinli
Next articleDemokratik süper PAC, yeni reklam saldırısında Hawley ve Cruz’u hedef alıyor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here