Demokratik süper PAC, yeni reklam saldırısında Hawley ve Cruz’u hedef alıyor

0
102

Demokratik bir süper PAC olan Meidas Touch, önümüzdeki hafta Sens’i hedef alan yeni bir reklam saldırısı yayınlıyor. Josh HawleyJoshua (Josh) David Hawley Onyedinci Değişiklik ve Donald Trump Biden’ın gelecek hafta göçmen aile birleşimi görev gücünü duyurmak için yaptığı kınama GOP grubu, Cruz, Hawley’i istifa etmeye çağıran ilan tahtası kampanyası başlattı. (R-Mo.), Ted CruzRafael (Ted) Edward Cruz Onyedinci Değişiklik ve Donald Trump’ın Eski Meclis GOP liderinin kınanması: Seçmenlere ‘doğruyu’ söyleme korkusu Capitol isyanına yol açtı The Hill’s 12:30 Raporu – Facebook tarafından sunuldu – Uzmanlar J&J aşı verilerine tepki gösterdi DEVAMI (R-Texas) ve 2020 seçim sonuçlarına karşı çıkan diğer Cumhuriyetçiler, geçen haftaki şiddetli Capitol isyanlarının sonuçlarıyla boğuşurken.

İlk olarak The Hill ile paylaşılan ayrıntılara göre, reklam kampanyası CNN Pazartesi ve Salı günleri ve Fox News Salı günleri yayınlanacak altı rakamlı bir satın almanın sonucudur. Ayrıca Salı günü Missouri ve Texas kanallarında yayınlanacak. PAC ayrıca önümüzdeki hafta MSNBC’de reklamları yayınlayacak.

İlan, Hawley, Cruz ve diğerlerinin geçen haftaki kalabalığın Seçim Kurulunun sonuçlarına itiraz ederek ve destekçileri Başkan-gelecek sertifikasına karşı savaşmaya çağırarak “kışkırttığını” belirtiyor. Joe BidenJoe BidenMenendez, Navalny protestolarının Çin’in iki büyük ekonomik anlaşmayı kestikten sonra Rusya’ya yaptırım çağrısı yaptı; ABD, küçük bir tanesine odaklanmalı Biden, başkan olarak Walter Reed’deki yaralı servis üyelerine ilk ziyareti gerçekleştiriyor.zaferi.

30 saniyelik klipler Cruz’a, Hawley’nin yumruğu havada çekilmiş bir fotoğrafının üzerinden destekçilerine “sessizce geceye girmeyeceğimizi” söylediğini gösterin.

Reklam, bu ve Rep gibi kişilerden gelen diğer açıklamaları iddia ediyor. Mo BrooksMorris (Mo) Jackson BrooksFreedom Caucus başkanı, Capitol isyanının ardından ‘sansasyonel yalanlar’ patlattı Demokratik süper PAC, yeni reklam baskınında Hawley ve Cruz’u hedef aldı. İsyan günü “Bugün Amerikalı yurtseverlerin isimleri yerinden oynatmaya ve kıç tekmelemeye başladığı gün” diyen (R-Ala.) “Suçlu” ve “kışkırtma” ve “terörizm” anlamına geliyor.

Medias Touch’ın kurucularından Brett Meiselas, “Geçen hafta başkentimize ölümcül bir saldırı gerçekleştiren beyaz üstünlükçü çete, hiç düşünmeden yaratılmadı” dedi. “Sadece yardım, yataklık ve kışkırtma değil Donald TrumpDonald TrumpPalm Beach, Trump’ın Mar-a-Lago Göçmenlik reformundaki ikametgahını gözden geçiriyor Para Üzerine: GameStop tartışması hakkında beş soru | Biden, Yellen yeni yardım için hızlı hareket çağrısında bulundu DEVAMIama Mo Brooks, Josh Hawley ve Ted Cruz dahil olmak üzere Kongre’deki amigoları. “

“Kongre Binası’nda iç terörü kışkırtan bu hainler, ayaklanmalarından sorumlu tutulmalıdır. Onlar suçlarından dolayı suçlanana ve kamusal yaşamdan kovulana kadar durmayacağız. ”

Reklam, Senato’da önemli savaş alanlarındaki başkanlık seçim sonuçlarına itiraz etme çabalarına öncülük eden Hawley ve Cruz’a yapılan son saldırıyı işaret ediyor.

Milletvekillerini eleştirenler, onları ayaklanmadan kısmen suçluyorlar çünkü yaygın seçim sahtekarlığı endişelerini dile getirdiler.

Geçen haftaki kargaşa, bir Capitol Polisi ve bir isyancı da dahil olmak üzere, binadaki bir pencereyi açmaya çalışırken başka bir memur tarafından vurulan beş kişinin ölümüyle sonuçlandı.

Birkaç Demokrat, iki senatörün istifasını talep ederken, bazı Cumhuriyetçiler itirazlarından ötürü onları azarladı.

Dış gruplardan gelen azarlar da, bir dizi önde gelen kuruluşun sonuçlara itiraz eden milletvekillerinin bağışlarını alıkoyma sözü vermesiyle arttı. Simon & Schuster geçen hafta Hawley’in yaklaşmakta olan kitabının yayınlanmasını iptal edeceğini duyurdu ve Cumartesi günü bir otel Missouri senatörü için ev sahipliği yapması planlanan bir bağış toplama etkinliğini iptal ettiğini duyurdu.

Hawley ve Cruz, itirazlarının, seçmenlerinin başkan ve müttefikleri tarafından tekrarlanan seçim sahtekarlığıyla ilgili endişelerini gidermek için yapıldığını söylediler.

Federal ve eyalet seçim yetkilileri, Kasım seçimlerinden sonra çeşitli zamanlarda, eski Başsavcı Bill Barr da dahil olmak üzere, yaygın seçmen sahtekarlığına dair önemli bir kanıt olmadığını belirttiler.

Previous articleCapitol isyanından sonra otel Hawley bağış toplama etkinliğini iptal etti
Next articleAteşli bir yazıda Sasse, QAnon’un GOP’u yok ettiğini söylüyor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here