Demokratlar görevden alma davasının zamanlamasına takıldı

7
1801

Senato Demokratları, yargılandığı davanın zamanlaması konusunda kararsızlar. Başkan TrumDonald TrumpPalm Beach, Trump’ın Mar-a-Lago Göçmenlik reformundaki ikametgahını gözden geçiriyor Para Üzerine: GameStop tartışması hakkında beş soru | Biden, Yellen yeni yardım için hızlı hareket çağrısında bulundu DEVAMI, Başkan-gelecek dönemini geciktirebileceğinden endişelendi Joe BidenJoe BidenMenendez, Navalny protestolarının Çin’in iki büyük ekonomik anlaşmayı kestikten sonra Rusya’ya yaptırım çağrısı yaptı; ABD, küçük bir tanesine odaklanmalı Biden, başkan olarak Walter Reed’deki yaralı servis üyelerine ilk ziyareti gerçekleştiriyor.bir hafta veya daha uzun süredir ajandası.

Senato Demokratik Lideri Charles SchumeChuck Schumer Göçmenlik reformu bekleyemez Psaki, DHS adayı Mayorkas’ın ayrılan aileleri yeniden bir araya getirmek için görev gücünün başına geçmesini bekliyor Biden DHS, Cumhuriyetçi engeli aşarak Senato’daki ilerlemeleri seçiyor DAHA FAZLA BİLGİ (NY), Senato’nun, öğleden sonra Trump için hızlı bir görevden alma davası düzenlerken, sabah Biden’in Kabine seçimlerini işleyerek ikili bir yolda çalışabileceğini öne sürdü, ancak Cumhuriyetçiler bu fikirle ilgilenmiyor gibi görünüyor ve kolayca engelleyebiliyor.

Bu, Demokratları, Trump için ikinci bir görevden alma davasına öncelik verip vermemeye karar verme konusunda zorlu bir noktaya getiriyor; bu, görevden ayrılıncaya kadar başlamayacak. Trump vatandaş olduktan sonra mahkemeye çıkma ihtimali, bunu yapmanın anayasal olup olmadığını sorgulayan Cumhuriyetçilerden şimdiden itiraz ediyor.

Bazı Demokratlar, Biden’ın gündeminin birinci önceliği alması gerektiğini savunurken, diğerleri Senato meslektaşlığını daha da zehirleyebilecek bir suçlama davasının, Biden’ın 1,9 trilyon dolarlık COVID-19 yardım teklifini hareket ettirmek için Cumhuriyetçi desteğe ihtiyaç duydukları bir zamanda buna değip değmeyeceğini merak ediyorlar. .

“Açıkça tercihim, adaylıklar ve mevzuat için yer açmaktır. Liderliği erteleyeceğim, ancak duruşmaya göreve başladıktan hemen sonra başlamamız gerektiğini bilmiyorum ”dedi Sen. Chris MurphyChristopher (Chris) Scott Murphy McConnell, Trump’ın görevden alma davasını başlatmadan önce nasıl raydan çıkardı? Schumer, aksiliklere rağmen Trump davasında ilerleme sözü verdi The Hill’s Morning Report – Biden: Aşıya, virüse ve seyahate odaklan (D-Conn.).

You are. Dianne FeinsteinDianne Emiel FeinsteinBush-, Obama dönemi yetkilileri Senatoyu Biden’in DHS seçimini hızlı bir şekilde onaylamaya çağırıyor Senato komitesi, Cumhuriyetçi geri tepmeye rağmen Biden’in DHS seçimini ilerletiyor Hillicon Valley: Bilgi ajansı ABD akıllı telefon konum verilerini herhangi bir garanti olmaksızın toplar, diyor | Demokratlar, Rus saldırısının DOJ, mahkemeler üzerindeki etkisine cevap arıyor | Airbnb, aşı dağıtımında Biden yönetimine yardım sunuyor. (D-Calif.) Çarşamba günü görevden ayrıldığı için Trump’ın bir başka görevden alma davasını “tartışmalı bir soru” olarak nitelendirdi.

Bence bu tartışmalı bir soru. Bu başkan görevden ayrılıyor, bu yüzden pratik bir uygulaması olmayacak. Ama ne olursa olsun benim için sorun değil ”dedi.

You are. Joe ManchinJoseph (Joe) ManchinJoe Manchin Senato’ya COVID-19 yardım tasarısında Cumhuriyetçileri atlatmaya hazır Demokratlara daha iyi bir yol gösterebilir. Para Üzerine: Ekonomi 2020’de yüzde 3,5 oranında küçüldü | Milletvekilleri Robinhood’ın GameStop kararını bozdu | Bütçe kuralları, siyaset saat başı asgari ücreti tehdit ediyor DAHA FAZLASI Trump’ın geçen yılki seçimlerde kolayca kazandığı bir devleti temsil eden kilit bir merkezci olan (DW.Va.), bu ayın başlarında, Trump’ın görevden ayrılmasının ardından bir suçlama davasının “hiçbir şekilde sağduyulu olmadığını” söyledi.

Manchin Salı günü, “Hükümetimizi yeniden bir araya getirmemiz ve hükümetimize yeniden güven inşa etmemiz gerektiğinde görevden alınma konusunda endişeliydim” dedi.

Manchin, Biden’in “bu istikrarı geri getirmesi ve güveni geri kazanması gerektiğini” söyledi ve şu anda kilit yönetici pozisyonlarında bulunan sekreter vekillerinin sayısına dikkat çekti.

Ancak Salı günü Schumer, Trump’ın 2024’te Beyaz Saray’a tekrar aday olmasını engellemek için bir duruşmanın gerekli olduğunu savundu, ancak oldukça popüler olmayan Trump’ın bunu yapacağı belirsiz olsa da.

Gallup, Trump’ın görevdeki son iş onay notunu, başkanlığının en kötüsü olan yüzde 34 olarak ölçtü. Anket 4 Ocak’tan 15 Ocak’a kadar yapıldı.

Schumer, Senato katında, üst meclisin “Donald Trump’ı bir başkana karşı şimdiye kadar alınan en ciddi suçlamadan sorumlu tutmaya çalışmak ve sorumlu tutmak için ciddi bir sorumluluğa sahip olduğunu” savundu: Amerika Birleşik Devletleri’ne karşı bir ayaklanmanın kışkırtılması.

Schumer, Demokrat liderlerin zamanlaması hakkında yorum yapmamasına rağmen görevden alma davasında ilerlemeye karar verdiklerini belirtti.

“Amerika Birleşik Devletleri Senatosunda bir suçlama davası olacak. Cumhurbaşkanı’nın ağır suçlardan ve kabahatlerden mahkum edilmesi için bir oylama yapılacak. Ve eğer cumhurbaşkanı mahkum edilirse, tekrar aday olmasının engellenmesi için bir oylama olacak ”dedi.

Cumhuriyetçilerin Biden’ın adaylarını hızlı bir şekilde taşımayı kabul etmelerini umduğunu ifade etti.

“İşbirliği ile, Devlet, Savunma Bakanlığı, Ulusal Güvenlik, Hazine ve istihbarat camiasındaki kilit ulusal güvenlik adaylarını teyit edebiliriz” dedi.

“Ülkemizin karşı karşıya olduğu sağlık ve ekonomik zorluklar – aşıları hızlı bir şekilde yaptırma ihtiyacı – aynı zamanda kilit sağlık görevlilerinin ve kilit ekonomi adaylarının onaylanmasını ve mümkün olan en kısa sürede işe başlamasını gerektiriyor.”

Ancak Cumhuriyetçiler, Biden’ın adaylarını aynı anda görevden alma davası düzenlerken başka bir yere taşıma fikrini şimdiden vuruyorlar.

“Bu [Speaker] Nancy PelosiNancy Pelosiİnsan Hakları Kampanyası, Marjorie Taylor Greene’in komitelerden çıkarılması çağrısı yapıyor Demokrat, Marjorie Taylor Greene Kongre Binası Polis memurunun Rotunda’da onuruna yalan söylemesi için duruşmalar yapılması çağrısında bulundu.‘s [D-Calif.] seçim çünkü suçlama maddelerini gönderdikten sonra tüm işlerini yerinden ediyor ”Sen. John CornynJohn CornynTrump sansürü, Senato Senatosu GOP’ta zorlu ihtimallerle karşı karşıya. Biden’ın DHS’ye liderlik etme seçimi neden John Roberts’ın Senato duruşmasındaki yokluğu bir sürpriz DAHA FAZLASI (R-Texas) Salı günü gazetecilere söyledi.

“Bu nedenle, Başkan Biden’in adaylarının Kabine pozisyonlarına onaylanmasını ertelemek ve Başkan Biden’ın ek COVID-19 yardımı istemesini ve almasını engellemek istiyorsa, bu da bunu yapmanın bir yolu olacaktır” dedi. “Bu yüzden vermeleri gereken büyük bir karar var.”

Cornyn, Biden’in Kabine seçimlerini taşıma olasılığı ve ikili bir yolda görevden alma davası hakkında bir soru sordu: “Bu mümkün olmayacak.”

Demokratlar için tabloyu karmaşıklaştıran, yeni seçilen üç Demokrat yemin ettikten sonra Senato için bir güç paylaşımı anlaşmasının olmamasıdır – Sens.-elect Jon OssofJon OssoffGeorgia senatörleri basın yönetimi, Senato Dems koronavirüs yardımı hakkında: Dobbs’u rapor edin: Cumhuriyetçiler ‘gerçek liderin kim olduğunu unuttukları için 2020’de kaybetti’ Cumhuriyetçiler, Biden’ın galibiyetinden sonra oylamayı elden geçirmeyi planlıyor (Ga.), Raphael WarnockRaphael Warnock Georgia senatörleri basın yönetimi, Senato Dems koronavirüs yardımı hakkında: Dobbs’u rapor edin: Cumhuriyetçiler ‘gerçek liderin kim olduğunu unuttukları için 2020’de kaybetti’ Cumhuriyetçiler, Biden’ın galibiyetinden sonra oylamayı elden geçirmeyi planlıyor DAHA FAZLASI (Ga.) Ve Alex PadillaAlex Padilla The Hill’s Morning Report – Biden göreve başladı, ‘sivil savaşın’ sona erdirilmesi çağrısı yapıyor K Street sanal açılış haftasında geziniyor Harris, ilk Senato görünümünde Başkan Yardımcısı olarak ayakta alkışlandı. (Kaliforniya). Padilla, gelecek dönem başkan yardımcısının boşadığı koltuğu dolduruyor Kamala HarrisKamala HarrisSanders beyzbol kartı, Fauci tarafından belirlenen satış rekorunu kırdı The Hill’s Morning Report – Facebook tarafından sunuldu – Demokratlar COVID-19 faturasını hangi yoldan alacak? Doug Emhoff, DC kent çiftliğini ziyaret ederek gıda güvensizliğinin herkes için sorun olduğunu söylüyor DAHA FAZLASI.

Yetki paylaşımı anlaşması olmadan Schumer, komite oranlarını belirleyemeyecek ve komitelere yeni Demokrat üyeleri atayamayacak. Bu önemlidir, çünkü Senato, komiteden çıkarılıncaya kadar Biden’in Kabine seçimlerine oy veremez.

McConnell meslektaşlarına yazdığı bir notta, Schumer’den, güç paylaşım anlaşmasının bir parçası olarak ilerlemek için 60 oy toplamak için çoğu tartışmalı yasa tasarısını gerektiren yasama suçunu tutmayı kabul etmesini istediğini söyledi. Bu talep, Biden’ın adayları ve gündemiyle ilgili işlemleri geciktirebilir.

Güç paylaşımı anlaşması belirsizlik içindeyken bir suçlama davası yürütmek, yargılama partizan gerilimlerini alevlendireceği için daha da uzun süre geciktirebilir.

You are. Joni ErnJoni Kay ErnstSenate GOP, suçlama kararına girdi Senato GOP, Trump’ı ikinci kez beraat ettirebileceğini işaret ediyor Sadece beş GOP senatörü, Trump’ın görevden alınması davasının anayasal olduğuna oy verdi DAHA FAZLASI McConnell’in liderlik ekibinin bir üyesi olan (R-Iowa) Salı günü Demokratları, görevden ayrıldıktan sonra Trump için bir duruşma düzenleyerek partisini bölmeye çalışmakla suçladı.

Eski bir görevli hakkında suçlama davası düzenlemenin anayasal olduğunu düşünmüyor.

“Her iki tarafın da argümanlarını okudum ama yarından sonra başkanımız değil, bu yüzden görebilmemin tek nedeni Demokratların ulusu daha da bölmek istemesi ve [I’m] Ernst, Başkan olarak seçilen Joe Biden’a ‘Lütfen ilerleyelim’ diye sordu.

Bazı Demokratlar hızlı bir yargılama için umutlarını dile getirdiler.

“Çok, nispeten, kısa bir sürede bir deneme yapabiliriz,” Sen. Kirsten GillibrandKirsten GillibrandOvernight Defense: Biden, Trump’ın transseksüel askeri yasağını kaldırdı | Demokratlar, savunucular yasağın sona ermesini kutluyor | Mart ortasına kadar DC’de kalan 5.000 muhafız Demokratlar, görevden alma davasının zamanlaması nedeniyle parçalandı GECE SAVUNMA: 12’si Ulusal Muhafız açılış güvenliğinden çıkarıldı | Austin transseksüel yasağını kaldırıyor DAHA FAZLASI (DN.Y.) geçen hafta dedi.

“Bu suçlama maddesi, çok sayıda tanığa ve çok sayıda belgeye dayanan, son derece karmaşık olan önceki suçlama maddelerine hiç benzemiyor” dedi.

Ancak Cumhuriyetçiler, duruşmanın birkaç gün içinde tamamlanabileceği fikrine su döküyorlar.

Senato, üç başkanlık suçlaması davası düzenledi. Sırasıyla 83 gün, 37 gün ve 21 gün sürdüler ”dedi McConnell geçen hafta.

Previous articleSenato Demokratları demokrasi reformunu yeni çoğunluğun ilk tasarısını yaptı
Next articleFacebook market place categories – Accessing Facebook Marketplace on Desktop And Mobile

7 COMMENTS

 1. Awesome post. I am a normal visitor of your site and appreciate you taking the time to maintain the excellent site. I will be a regular visitor for a long time. Lisbeth Sander Bendix

 2. I would like to point out my respect for your generosity in support of those who need assistance with your subject matter. Your very own dedication to passing the message along appears to be remarkably interesting and has constantly made those like me to realize their dreams. Your entire helpful key points means a great deal a person like me and still more to my mates. Thanks a ton; from each one of us. Kelcie Abby Faires

 3. Nice post. I learn something new and challenging on websites I stumbleupon everyday. It will always be exciting to read content from other authors and use something from other websites. Ardisj Ali Boser

 4. I got this website from my buddy who informed me on the topic of this website and now this time I am browsing this site and reading very informative articles or reviews at this place. Reine Franny Leontina

 5. Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really
  enjoyed surfing around your blog posts. After all I will be
  subscribing to your rss feed and I hope you write again soon!

 6. Takipçi satın almak sadece gelir elde etmek isteyen kişilerin değil hesaplarındaki takipçi sayısını

  yükselterek popüler bir profil oluşturmak
  isteyen kullanıcılarında tercih ettikleri bir yöntemdir
  . Instagram fenomeni olmak için İnstagram takipçi sayınızı
  megatakip adresi ile güvenilir sekilde takipci alabilirsiniz

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here