Graham, Schumer’i görevden alma makalesini reddetmesi için oylamaya zorluyor

0
70

You are. Lindsey GrahamLindsey Olin GrahamBiden göçmenlik planları erken engelleri vurdu Durbin, Graham göçmenlik faturası üzerinde bir araya geliyor Amerika’yı uçurumdan geri getiriyor DAHA FAZLA BİLGİ (RS.C.) gelecek olan Senato Çoğunluk Liderini çağırıyor Charles SchumeChuck Schumer Göçmenlik reformu bekleyemez Psaki, DHS adayı Mayorkas’ın ayrılan aileleri yeniden bir araya getirmek için görev gücünün başına geçmesini bekliyor Biden DHS, Cumhuriyetçi engeli aşarak Senato’daki ilerlemeleri seçiyor DAHA FAZLA BİLGİ (DN.Y.) aleyhine suçlama maddesinin reddine oy vermek için Başkan TrumpDonald TrumpPalm Beach, Trump’ın Mar-a-Lago Göçmenlik reformundaki ikametgahını gözden geçiriyor Para Üzerine: GameStop tartışması hakkında beş soru | Biden, Yellen yeni yardım için hızlı hareket çağrısında bulundu DEVAMI Geçen hafta Meclis’ten geçti.

Graham Pazar günü Schumer’e yazdığı bir mektupta New York Demokratının “ulusal iyileşme” ye başlamak yerine çoğunluk lideri olarak ilk gösterisinde “intikam ve siyasi misilleme” peşinde olduğunu yazdı.

Graham, “Başkan Yardımcısı ve Senato Cumhuriyetçileri anayasaya aykırı eylemleri reddederken, bu utanç verici destanda kendisi de anayasaya aykırı bir eylemden başka bir şey olan Senatoyu zorlamaya çalışıyorsunuz – eski bir başkanın görevden alma davası.”

House Democrats, destekçilerinin bir çetesinin bu ayın başlarında ABD Kongre Binası’na saldırmasının ardından “ayaklanmayı kışkırttığı” gerekçesiyle Trump aleyhine suçlamayla ilgili bir makale sundu ve kabul etti.

Hoparlör Nancy PelosiNancy Pelosiİnsan Hakları Kampanyası, Marjorie Taylor Greene’in komitelerden çıkarılması çağrısı yapıyor Demokrat, Marjorie Taylor Greene Kongre Binası Polis memurunun Rotunda’da onuruna yalan söylemesi için duruşmalar yapılması çağrısında bulundu. (D-Calif.) Ve parti üyeleri, Çarşamba günü Başkan seçildiğinde görevden ayrılacak oan Trump’ın zorunlu olduğunu söylediler. Joe BidenJoe BidenMenendez, Navalny protestolarının Çin’in iki büyük ekonomik anlaşmayı kestikten sonra Rusya’ya yaptırım çağrısı yaptı; ABD, küçük bir tanesine odaklanmalı Biden, başkan olarak Walter Reed’deki yaralı servis üyelerine ilk ziyareti gerçekleştiriyor. yemin etti, senatoda hüküm giydi çünkü ülke için bir tehdit olmaya devam ediyor.

Capitol Hill’deki Cumhuriyetçilerin çoğu, bir Senato davasının ardından Trump’ı suçlamanın ve mahkum etmenin ülkeyi yalnızca Washington, DC’de ve ülke çapında artan siyasi şiddet tehditlerinin olduğu bir dönemde daha da ikiye böleceğini savundu.

Graham Pazar günü Schumer’e yazdığı mektubunda, “Görevdeki bir başkanın görevde kalması durumunda Milleti, görevde kalması durumunda Ulusa verebileceği zarardan korumak için görevden alma yetkisi vardır, bir başkan görevden ayrıldıktan sonra siyasi şikayetleri haklı çıkarmak için değil,” dedi. .

Mevcut Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnellAddison (Mitch) Mitchell McConnellLouise Linton, ilk yazar-yönetmen The Hill’s 12:30 Raporu’nda cani, seks takıntılı hedge fonu yöneticisini oynuyor – Facebook tarafından sunuluyor – Uzmanlar J&J aşı verilerine tepki veriyor İhtiyacımız olduğunda Barry Goldwater’ın Cumhuriyetçi Partisi nerede? o? DAHA (R-Ky.) Bildirildiğine göre, Trump görevden ayrıldıktan sonra bile Senato’da görevden alma davası düzenlemeye istekli olduğunu ifade etti.

Diğer Senato Cumhuriyetçileri de bu duyguyu tekrarladı.

“ABD Kongre Binası’na yapılan saldırı, demokrasinin kendisine yönelik bir saldırıydı ve başkan, olanların sorumluluğunu taşıyor. … Senato görevden alma davası ile devam ederse, jüri olarak görevimi yerine getireceğim ve her iki tarafın sunduğu davaları dinleyeceğim ”Sen. Rob Portman (R-Ohio) dedi.

Trump’ın “çalınmış” seçim iddialarını destekleyen Graham, Kongre Binası’ndaki ayaklanmanın ardından Biden’ın Seçim Kurulunun zaferini belgelemenin önünde durmayacağını söyledi.

Graham o akşam “Trump ve ben, harika bir yolculuk yaptık” dedi. “Böyle olmasından nefret ediyorum. Aman Tanrım. Bundan nefret ediyorum … ama bugün tek söyleyebileceğim beni saymak. Yeter artık. Yardımcı olmaya çalıştım.”

Previous articleAngus King, gizli bilgileri ifşa eden Trump’ın ‘büyük tehlikesi’ konusunda uyardı
Next articleGOP senatörleri Trump’ı partiden tasfiye etmekle boğuşuyor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here