Gürcistan Dışişleri Bakanı Warnock ve Ossoff’un Senato ikinci turlardaki zaferlerini onayladı

0
28

Gürcistan’ın en iyi seçim yetkilisi Salı günü onaylandı Raphael WarnockRaphael Warnock Georgia senatörleri basın yönetimi, Senato Dems koronavirüs yardımı hakkında: Dobbs’u rapor edin: Cumhuriyetçiler ‘gerçek liderin kim olduğunu unuttukları için 2020’de kaybetti’ Cumhuriyetçiler, Biden’ın galibiyetinden sonra oylamayı elden geçirmeyi planlıyor DAHA FAZLASI ve Jon OssoffJon OssoffGeorgia senatörleri basın yönetimi, Senato Dems koronavirüs yardımı hakkında: Dobbs’u rapor edin: Cumhuriyetçiler ‘gerçek liderin kim olduğunu unuttukları için 2020’de kaybetti’ Cumhuriyetçiler, Biden’ın galibiyetinden sonra oylamayı elden geçirmeyi planlıyor Senato ikinci tur seçimlerini yakından izleyen iki lider olarak, üst meclisin parti kontrolünü etkili bir şekilde devredecek bir çift Demokratik zaferi onayladı.

Gürcistan Dışişleri Bakanı Brad Raffensperger (sağda) tarafından ikinci tur sonuçlarının onaylanması, Demokratların Washington’da iktidarı ele geçirmeye hazırlanırken geldi. Gelecek dönem başkanı Joe BideJoe BidenMenendez, Navalny protestolarının Çin’in iki büyük ekonomik anlaşmayı kestikten sonra Rusya’ya yaptırım çağrısı yaptı; ABD, küçük bir tanesine odaklanmalı Biden, başkan olarak Walter Reed’deki yaralı servis üyelerine ilk ziyareti gerçekleştiriyor. ve Başkan Yardımcısı-gelecek Kamala HarrisKamala HarrisSanders beyzbol kartı, Fauci tarafından belirlenen satış rekorunu kırdı The Hill’s Morning Report – Facebook tarafından sunuldu – Demokratlar COVID-19 faturasını hangi yoldan alacak? Doug Emhoff, DC kent çiftliğini ziyaret ederek gıda güvensizliğinin herkes için sorun olduğunu söylüyor DAHA FAZLASI Çarşamba günü yemin edilecek.

Warnock, Sen’i devirdi. Kelly LoeffleKelly Loeffler Onyedinci Değişiklik ve Donald Trump Devlet düzeyindeki Cumhuriyetçilerin kınanması, Trump’ın kaybının ardından Limbaugh yanlış bir şekilde Biden’ın göreve başlamaya tepki verirken meşru bir şekilde kazanmadığını söyledi. (R-Ga.) 6 Ocak’ta son derece çekişmeli bir ikinci tur seçiminde Ossoff eski Sen’i yendi. David PerdueDavid PerdueDavid PerdueDavid PerdueDavid Perdue Trump’ın kaybının ardından Banliyöler GOP’a meydan okuyor Demokratlar üç senatörde çoğunluğu elde edeceklerine yemin ediyor (R-Ga.) Eşzamanlı bir yarışmada.

Seçim sonuçlarının onaylanmasıyla Warnock ve Ossoff, Çarşamba günü en kısa sürede Washington’daki yeni rollerine yemin edebilirler.

İkinci turlardan önce Cumhuriyetçiler Senato’da 50 ila 48 koltuk avantajına sahipti. Gürcistan’daki çifte zaferler, Demokratların meclisi etkili bir şekilde kontrol etmesine olanak sağlayacak; 50-50 oy olması durumunda, eşitliği bozan Harris olacak.

Gürcistan uzun zamandır Cumhuriyetçi bir kaledir. Ancak nüfusu arttıkça ve demografik bilgiler değiştikçe, önemli bir savaş alanı olarak ortaya çıktı.

Kasım ayında Biden, yaklaşık otuz yılda devleti taşıyan ilk Demokrat başkan adayı oldu.

Warnock ve Ossoff, bu ayın başlarında elde ettikleri zaferle 20 yıldan fazla bir süredir Gürcistan’da Senato yarışmalarını kazanan ilk Demokratlar oldu.

Atlanta’daki Ebenezer Baptist Kilisesi’nin kıdemli papazı Warnock, Yeniden Yapılanma’dan bu yana sadece Güney’den ikinci Siyah senatör olacak.

Previous articleTrump, Kongre Binası’na saldıran kalabalığı ‘kışkırttı’
Next articleAvukatlar, Missouri Yüksek Mahkemesini Capitol isyanından önce Hawley’in eylemlerini soruşturmaya çağırıyor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here