Hawley’in yakında çıkacak kitabı muhafazakar yayınevi tarafından toplandı

0
41

You are. Josh HawleyJoshua (Josh) David Hawley Onyedinci Değişiklik ve Donald Trump Biden’ın gelecek hafta göçmen aile birleşimi görev gücünü duyurmak için yaptığı kınama GOP grubu, Cruz, Hawley’i istifa etmeye çağıran ilan tahtası kampanyası başlattı.ABD Kongre Binası’ndaki 6 Ocak ayaklanmalarının ardından Simon & Schuster tarafından bırakılan muhafazakar yayınevi Regnery Publishing’in yaklaşan kitabı, muhafazakar yayınevi Regnery Publishing tarafından alındı.

Regnery, Twitter’da Hawley’in “The Tyranny of Big Tech” i yayınlayarak ilerlediğini duyurdu. Kitabın 4 Mayıs’ta yayınlanması planlanıyor. ön sipariş sayfası Barnes and Noble’ın web sitesindeki kitap için.

Simon & Schuster, ABD Kongre Binası’ndaki ayaklanmalardan bir gün sonra kitabı yayınlamayacağını duyurdu. Joe BidenJoe BidenMenendez, Navalny protestolarının Çin’in iki büyük ekonomik anlaşmayı kestikten sonra Rusya’ya yaptırım çağrısı yaptı; ABD, küçük bir tanesine odaklanmalı Biden, başkan olarak Walter Reed’deki yaralı servis üyelerine ilk ziyareti gerçekleştiriyor. kazanan olarak.

Yayıncı, kararın hafife alınmadığını, ancak Missouri Cumhuriyetçisinin, Başkanın iddialarına büyük ölçüde inanan Trump yanlısı destekçiler tarafından Kongre Binası’nın şiddetli bir şekilde ele geçirilmesinden saatler sonra bile Pennsylvania’daki resmi oy sayımına itiraz etmesinden sonra Hawley’i destekleyemediğini söyledi. seçimin ondan çalındığını.

Hawley, ayaklanma sona erdikten sonra Pennsylvania seçmenlerine itiraz etti ve zorlukları sürdürmek Pennsylvania ve Arizona’nın seçim oylarına.

Şirket yaptığı açıklamada, “Vatandaşlar olarak daha büyük kamu sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz ve Senatör Hawley’i demokrasi ve özgürlüğümüz için tehlikeli bir tehdit haline gelen rolünden sonra destekleyemiyoruz” dedi. zamanında.

Hawley, hareketi “Orwellian” olarak nitelendirdi ve bunun “Birinci Değişikliğe doğrudan bir saldırı” olduğunu söyledi.

Hawley, bir Capitol Polis memurununki de dahil olmak üzere beş kişinin ölümüne yol açan isyanların ardından istifa çağrılarıyla birlikte daha fazla tepki ile karşılaştı. Eleştirmenler, Hawley’in isyanı kışkırtmak için bir miktar sorumluluk taşıdığını savundu.

Bir op-ed Regnery başkanı Thomas Spence Pazartesi günü yayınlanan Wall Street Journal için, Hawley’in Seçim Oyuna hala itiraz etme kararını savundu ve senatörün bunu yaparken “yasal hakkını” kullandığını söyledi.

“Makul insanlar, eyleminin asil mi yoksa alaycı mı, cesur mu yoksa aceleci mi olduğu konusunda hemfikir olmayabilir, ancak hiç kimse, o öğleden sonra Kongre Binası’nın kanunsuz bir çete tarafından işgalini kışkırtmayı amaçladığını makul olarak iddia edemez. Saldırıyı derhal ve zorla kınadı, ”diye yazdı Spence.

Previous articleGiuliani, Senato duruşmasında Trump savunmasının bir parçası olmayacak
Next articleEski Trump istihbarat şefi Coats, duruşmada Biden adayı Haines’i tanıtıyor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here