Hawley, Cruz’u 14. Değişiklik ile kaldırmak ‘göz önünde bulundurulmalı’

0
12

You are. Joe ManchinJoseph (Joe) ManchinJoe Manchin Senato’ya COVID-19 yardım tasarısında Cumhuriyetçileri atlatmaya hazır Demokratlara daha iyi bir yol gösterebilir. Para Üzerine: Ekonomi 2020’de yüzde 3,5 oranında küçüldü | Milletvekilleri Robinhood’ın GameStop kararını bozdu | Bütçe kuralları, siyaset saat başı asgari ücreti tehdit ediyor DAHA FAZLASI (DW.Va.) Senatonun Sens’i kaldırmayı düşünmesi gerektiğini söyledi. Josh HawleyJoshua (Josh) David Hawley Onyedinci Değişiklik ve Donald Trump Biden’ın gelecek hafta göçmen aile birleşimi görev gücünü duyurmak için yaptığı kınama GOP grubu, Cruz, Hawley’i istifa etmeye çağıran ilan tahtası kampanyası başlattı. (R-Mo.) Ve Ted CruzRafael (Ted) Edward Cruz Onyedinci Değişiklik ve Donald Trump’ın Eski Meclis GOP liderinin kınanması: Seçmenlere ‘doğruyu’ söyleme korkusu Capitol isyanına yol açtı The Hill’s 12:30 Raporu – Facebook tarafından sunuldu – Uzmanlar J&J aşı verilerine tepki gösterdi DEVAMI (R-Texas), geçen hafta Seçim Kurulu sonuçlarına itirazları üzerine 14. Değişiklik aracılığıyla.

PBS’nin “Ateşleme Hattı” ile konuşma Cuma gecesi Mançin, Senato’nun şiddetli bir kalabalığın ardından seçeneği araştırması gerektiğini söyledi. Başkan TrumpDonald TrumpPalm Beach, Trump’ın Mar-a-Lago Göçmenlik reformundaki ikametgahını gözden geçiriyor Para Üzerine: GameStop tartışması hakkında beş soru | Biden, Yellen yeni yardım için hızlı hareket çağrısında bulundu DEVAMI ve Hawley ve Cruz gibi Cumhuriyetçiler tarafından seçimin hileli olduğuna ikna edilerek, Amerikan demokrasisinin en karanlık noktalarından birinde Kongre Binası’nı yağmaladı.

Manchin, 14. Değişikliğin tetiklenip tetiklenmeyeceği sorulduğunda, “Bu bir değerlendirme olmalı,” diye yanıt verdi. Bunu anlıyor. Ted çok zeki bir insan ve Ted ile iyi anlaşıyorum ama yaptığı şey tamamen sorumluluklarımızın veya ayrıcalıklarımızın dışındaydı. ”

14’üncü Değişikliğin üçüncü bölümünde, görev yapan hiçbir milletvekilinin “bunlara karşı ayaklanma veya isyan çıkarmayacağı veya düşmanlarına yardım veya teselli vermeyeceği ifade edilmektedir. Ancak Kongre, her Meclisin üçte ikisinin oyuyla bu tür bir engeli kaldırabilir. ”

Senato’da Arizona ve Pennsylvania’daki cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına itiraz etme çabasına öncülük eden Hawley ve Cruz’u eleştirenler, değişikliğin seçim sahtekarlığı endişelerini yankılayan retorik ve düzensizlikler. Geçen haftaki kargaşa, bir Capitol Polisi ve bir isyancı da dahil olmak üzere, binadaki bir pencereyi açmaya çalışırken başka bir memur tarafından vurulan beş kişinin ölümüyle sonuçlandı.

Birkaç Demokrat, iki senatörün istifasını talep ederken, Cumhuriyetçiler onları itirazlarından ötürü azarladı. Ben SasseBen SasseMcCaul senatörleri, Huawei endişeleriyle ilgili olarak Ticaret sekreteri üzerindeki oylamayı engellemeye çağırıyor The Hill’s 12:30 Raporu – Facebook tarafından sunulan – Beyaz Saray, bugünün idari kararlarında iklim değişikliğini hedefliyor The Hill’s Morning Report – Biden, yaza kadar herkes için aşı istiyor; Trump kınaması mı? DAHA (R-Neb.) “Salak” olarak adlandırdı.

Ancak Hawley ve Cruz, başkan ve müttefikleri tarafından propaganda edilen seçim sahtekarlığı konusunda seçmenlerinin endişelerini gidermeye çalıştıklarını söyleyerek eylemlerini savundular.

Siyasi nedenlerden dolayı yapıldığına tamamen ikna oldum. Bunların hepsi politik amaçlıydı. Bu hesaplandı, ”dedi Manchin. “Tüm meslektaşlarımın gerçekten siyasi olarak kendileri için en iyi ve onlar için uygun bir karar verdiğine inanıyorum. Doğru ya da yanlış olduğuna inandıkları şey değildi. ”

Geçen haftaki isyancılar, Seçim Kurulunun Başkanın seçildiğini gösteren sonuçlarını onaylamak için oylamayı durdurmayı başaramadı. Joe BidenJoe BidenMenendez, Navalny protestolarının Çin’in iki büyük ekonomik anlaşmayı kestikten sonra Rusya’ya yaptırım çağrısı yaptı; ABD, küçük bir tanesine odaklanmalı Biden, başkan olarak Walter Reed’deki yaralı servis üyelerine ilk ziyareti gerçekleştiriyor. 306-232 galibiyetle. Oylama sonunda geçerken, milletvekilleri geçici olarak güvenli bir yere kaçarak Manchin’in Hawley ile konuştuğunu söylediği yere gönderildi.

“Josh’a baktım ve ‘Josh, yaptığın şeyi yapmaya hakkın var ama ne olduğunu, monitörlerde ne gördüğünü bir düşün. Temelde bizim ülkemizi düşün’ dedim.” dedi. “Bu konuda çok fazla konuşma yoktu. Beni dinledi ve bunun ona ağırlık verdiğini söyleyebilirdim ve oraya gidip itirazlarını durdurmak için belki fikrini değiştirebileceğimizi umuyordum. ”

Next articleSenato Demokratları nixing haydutlarına karşı temkinli

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here