McConnell ve Schumer, haydutluk engelinin ortasında güç paylaşımı anlaşmasını kesemedi

0
12

Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnelAddison (Mitch) Mitchell McConnellLouise Linton, ilk yazar-yönetmen The Hill’s 12:30 Raporu’nda cani, seks takıntılı hedge fonu yöneticisini oynuyor – Facebook tarafından sunuluyor – Uzmanlar J&J aşı verilerine tepki veriyor İhtiyacımız olduğunda Barry Goldwater’ın Cumhuriyetçi Partisi nerede? o? DAHA (R-Ky.) Ve Senato Azınlık Lideri Charles SchumeChuck Schumer Göçmenlik reformu bekleyemez Psaki, DHS adayı Mayorkas’ın ayrılan aileleri yeniden bir araya getirmek için görev gücünün başına geçmesini bekliyor Biden DHS, Cumhuriyetçi engeli aşarak Senato’daki ilerlemeleri seçiyor DAHA FAZLA BİLGİ (DN.Y.) Salı günü 50-50 Senato organize etme konusunda bir anlaşmaya varamadı, çünkü haydutluk yüzünden çıkan kavga görüşmeleri günlerce uzatma tehdidi oluşturuyor.

İki Senato lideri, eşit şekilde bölünmüş bir Senato’da gücün nasıl paylaşılacağını tartışmak için bir araya geldi. Schumer’e göre “pek çok konu” hakkında konuştular ama bir anlaşmaya varamadılar.

Görüşmeler, 60 oyluk yasa tasarısı suçlamasıyla ilgili olarak müzakereleri birkaç gün erteleyebilecek bir kavgaya takıldı.

McConnell, Demokrat yasama önceliklerini geçmeye yardımcı olmak için ilericilerin engeli aşma çağrıları ortasında, suç avcısını korumaya yardımcı olmak için güç paylaşımı anlaşmasını kullanmak için baskı yapıyor.

McConnell sözcüsü Doug Andres, Salı günkü toplantıda, GOP liderinin “yasama suçuyla ilgili önemli, uzun süredir devam eden ve iki partili Senato kurallarının, özellikle de sonraki ikisinin yetki paylaşımı sırasında, bozulmadan kaldığı konusundaki uzun süredir görüşünü dile getirdi yıl. ”

Andres, “Güç paylaşımı anlaşmasının tüm yönleriyle ilgili görüşmeler önümüzdeki birkaç gün boyunca devam edecek.” Dedi.

Ancak McConnell’in, bölünmüş bir Senato’nun nasıl organize edileceği konusundaki tartışmaya çılgına dönmeyi bırakma kararı, Demokratları GOP liderinin kumarını reddetmeye çağıran dış grupların şiddetli tepkisini çekti.

“Senatör McConnell, senatoyu azınlıktan kontrol etmek ve Demokratların seçmenlere verdikleri sözleri yerine getirmelerini engellemek için en iyi silahın suç ortağı olduğunu biliyor, bu yüzden bunu sürdürmek için çok çaresiz” dedi. haydutları ortadan kaldırmayı destekleyen dış gruplardan oluşan bir koalisyon.

Demokratlar şu anda parti kurulunda haydutları yok edecek oylara sahip değiller. Bazıları ondan kurtulma konusunda şüpheciliğe işaret etti ve Sen. Joe ManchinJoseph (Joe) ManchinJoe Manchin Senato’ya COVID-19 yardım tasarısında Cumhuriyetçileri atlatmaya hazır Demokratlara daha iyi bir yol gösterebilir. Para Üzerine: Ekonomi 2020’de yüzde 3,5 oranında küçüldü | Milletvekilleri Robinhood’ın GameStop kararını bozdu | Bütçe kuralları, siyaset saat başı asgari ücreti tehdit ediyor DAHA FAZLASI (DW.Va.) bunu yapmak için oy kullanmayacağına söz verdi.

Demokratlar, yeni Başkan Yardımcısı olarak yalnızca 50 sandalyeli çoğunluğa sahip olacak Kamala HarrisKamala HarrisSanders beyzbol kartı, Fauci tarafından belirlenen satış rekorunu kırdı The Hill’s Morning Report – Facebook tarafından sunuldu – Demokratlar COVID-19 faturasını hangi yoldan alacak? Doug Emhoff, DC kent çiftliğini ziyaret ederek gıda güvensizliğinin herkes için sorun olduğunu söylüyor DAHA FAZLASI bir bağı koparabilir, yani “nükleer seçeneği” kullanacaklarsa ve sadece basit bir çoğunluk ile hayduttan kurtulacaklarsa, tüm parti üyelerinin desteğine ihtiyaç duyacaklardı.

McConnell, Senato GOP toplantılarına yazdığı bir mektupta, Schumer ile senatonun geleceği konusunda bir anlaşma yapmak için nasıl organize edileceği konusundaki görüşmeleri kullanmak istediğini belirtti.

McConnell, “Belirli bir meselenin tutkuları ortaya çıkmadan önce bu sorunu çözmenin zamanının geldiğine inanıyorum” diye yazdı.

McConnell ve Schumer arasında bir anlaşma olmazsa, Senato’nun, iki lider çözümleyene kadar belirsizlik içinde kalması bekleniyor; Cumhuriyetçiler de dahil olmak üzere, Schumer Çarşamba günü Senato’nun çoğunluk lideri olacak üç yeni bir kez. Demokratik senatörler ve Harris yemin ettiler.

Nihai anlaşmanın büyük ölçüde, Beyaz Saray’daki partinin teknik olarak Senato çoğunluğuna sahip olduğu 2001 tarihli bir güç paylaşımı anlaşmasını yansıtması bekleniyor. Bu anlaşmaya göre Demokratlar komitelere de başkanlık edecek, ancak komitede eşit oy alan yasa ve adaylar yine de kürsüye gönderilebilir.

Bir Schumer sözcüsü Salı gecesi yaptığı açıklamada, “önemli bir konuşma” yaptıklarını ve Başkan-gelecek döneminin onaylanması gibi konularda “ilerleme kaydettiklerini” söyledi. Joe BideJoe BidenMenendez, Navalny protestolarının Çin’in iki büyük ekonomik anlaşmayı kestikten sonra Rusya’ya yaptırım çağrısı yaptı; ABD, küçük bir tanesine odaklanmalı Biden, başkan olarak Walter Reed’deki yaralı servis üyelerine ilk ziyareti gerçekleştiriyor.Kabine seçer ve ikinci bir suçlama davası düzenler Başkan TrumpDonald TrumpPalm Beach, Trump’ın Mar-a-Lago Göçmenlik reformundaki ikametgahını gözden geçiriyor Para Üzerine: GameStop tartışması hakkında beş soru | Biden, Yellen yeni yardım için hızlı hareket çağrısında bulundu DEVAMI.

Sözcü, “Bir örgütlenme kararında, Lider Schumer, en adil, en makul ve en kolay yolun, her iki taraftan da gereksiz değişiklikler olmaksızın 2001 tarihli iki partili anlaşmayı kabul etmek olduğunu ifade etti.” Dedi.

Previous articleAdalet Departmanı, Burr aleyhine içeriden bilgi ticareti davasını herhangi bir suçlama olmaksızın kapattı
Next articleSenato Demokratları demokrasi reformunu yeni çoğunluğun ilk tasarısını yaptı

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here