Warnock, Ossoff Çarşamba öğleden sonra Senato’da yemin edecek.

0
49

Raphael WarnockRaphael WarnockGeorgia senatörleri basın yönetimi, Senato Dems koronavirüs yardımı hakkında: Dobbs’u rapor edin: Cumhuriyetçiler ‘gerçek liderin kim olduğunu unuttukları için 2020’de kaybetti’ Cumhuriyetçiler, Biden’in galibiyetinden sonra oylamayı elden geçirmeyi planlıyor DAHA FAZLASI ve Jon OssoffJon OssoffGeorgia senatörleri basın yönetimi, Senato Dems koronavirüs yardımı hakkında: Dobbs’ı rapor edin: Cumhuriyetçiler ‘gerçek liderin kim olduğunu unuttukları için 2020’de kaybetti’ Cumhuriyetçiler, Biden’ın galibiyetinden sonra oylamayı elden geçirmeyi planlıyor DAHA FAZLA BİLGİ gelecek Cumhurbaşkanı seçildikten saatler sonra, Çarşamba günü Gürcistan’ın yeni senatörleri olarak yemin edecek. Joe BidenJoe BidenMenendez, Navalny protestolarının Çin’in iki büyük ekonomik anlaşmayı kestikten sonra Rusya’ya yaptırım çağrısı yaptı; ABD, küçük bir tanesine odaklanmalı Biden, başkan olarak Walter Reed’deki yaralı servis üyelerine ilk ziyareti gerçekleştiriyor. ve Başkan Yardımcısı-gelecek Kamala HarriKamala HarrisSanders beyzbol kartı, Fauci tarafından belirlenen satış rekorunu kırdı The Hill’s Morning Report – Facebook tarafından sunuldu – Demokratlar COVID-19 faturasında hangi yolu kullanacak? Doug Emhoff, DC kent çiftliğini ziyaret ederek gıda güvensizliğinin herkes için sorun olduğunu söylüyor DAHA FAZLASI yeminlerini edin.

İki Gürcistan Demokratının yemin törenleri, kampanyalarının Salı günü duyurulduğu üzere, ABD Başkentinde saat 16: 30’da EST’de gerçekleştirilecek. Törenlere, o noktada başkan yardımcısı olacak olan Kamala Harris başkanlık edecek.

Salı günü erken saatlerde, Gürcistan Dışişleri Bakanı Brad Raffensperger seçim zaferlerini onaylayarak iki Demokrat’ı Gürcistan’dan gelecek senatörler olarak yeniden onayladı.

Warnock ve Ossoff, bu ayın başlarında bir çift ikinci tur seçimleri kazanarak Sen’i devirdi. Kelly LoefflerKelly Loeffler Onyedinci Değişiklik ve Donald Trump Devlet düzeyindeki Cumhuriyetçilerin kınanması, Trump’ın kaybının ardından Limbaugh yanlış bir şekilde Biden’ın göreve başlamaya tepki verirken meşru bir şekilde kazanmadığını söyledi. (R-Ga.) Ve eski Sen. David PerdueDavid PerdueDavid PerdueDavid PerdueDavid Perdue Trump’ın kaybının ardından Banliyöler GOP’a meydan okuyor Demokratlar üç senatörde çoğunluk elde edeceklerine yemin ediyor DAHA FAZLASI (R-Ga.), Sırasıyla.

Zaferleri Demokratlar için büyük bir nimetti ve Senato’nun parti kontrolünü etkili bir şekilde teslim etti. Yemin ettiklerinde, üst meclis iki taraf arasında eşit olarak bölünecek, ancak Harris bir beraberlik durumunda belirleyici oyu kullanacak.

Hem Warnock hem de Ossoff, yemin edildiklerinde engelleri kıracak.

Warnock, Gürcistan’ın ilk Siyah senatörü olacak ve Yeniden Yapılanmadan bu yana güneydeki bir eyaletten yalnızca ikinci Siyah senatör olacak. Bu arada Ossoff, Gürcistan’dan gelen ilk Yahudi senatör olacak.

Bir zamanlar Cumhuriyetçi bir kale olan Gürcistan, şiddetli ve gittikçe yakınlaşan seçimlerle işaretlenen, ülkedeki en hızlı büyüyen ve en çeşitli savaş alanlarından biri haline geldi.

Biden, kıl payı yenilgiye uğradıktan sonra Kasım ayında yaklaşık otuz yıl içinde eyaleti kazanan ilk Demokrat cumhurbaşkanı adayı oldu. Başkan TrumDonald TrumpPalm Beach, Trump’ın Mar-a-Lago Göçmenlik reformundaki ikametgahını gözden geçiriyor Para Üzerine: GameStop tartışması hakkında beş soru | Biden, Yellen yeni yardım için hızlı hareket çağrısında bulundu DEVAMI Gürcistan’da.

Ossoff ve Warnock, o sırada kendi yarışlarını tamamen kazanacak kadar destek alamadı. Ancak her ikisi de ulusal ilgi toplayan ikinci seçimlere ve siyasi harcamalarda yüz milyonlarca dolar kazandı.

6 Ocak ikinci tur seçimlerindeki zaferleri, özellikle Atlanta ve onun genişleyen banliyöleri gibi eyaletin Demokratik eğilimli kısımlarında rekor kıran seçmen katılımıyla sağlandı.

Previous articleHawley, Biden’ın DHS adayının hızlıca onaylanmasını geciktirdi
Next articleSenato Demokratları, Biden’ı derhal Savunma Üretim Yasasını uygulamaya çağırıyor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here